WSC & Q-cup – Tulokset

WSC24

Cupin kokonaispisteet

Osakilpailu 1 – Säkylä, Iso-Säkylä (17.12.2023)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 2 – Eurajoki, Lavila (31.12.2023)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 3 – Kankaanpää, Tapala (14.1.2024)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 4 – Rauma, Sairaala (28.1.2024)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 5 – Harjavalta, Siltala (11.2.2024)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi      Reittihärveli

Osakilpailu 6 – Ulvila, Nahkuri (3.3.2024)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 7 – Pori, Käppärä (17.3.2024)

Cup-Tulokset     Tulokset ja väliajat     Reittianalyysi

 

 

Q-cup 23

Cupin loppupisteet

Osakilpailu 1 – Harjavalta, Museo (13.10.2023)

Tulokset     Väliajat      Cup-Tulokset

Osakilpailu 2 – Huittinen, Virttaa (20.10.2023)

Tulokset     Väliajat      Cup-Tulokset

Osakilpailu 3 – Ulvila, Kullaa (27.10.2023)

Tulokset     Väliajat      Cup-Tulokset

Osakilpailu 4 – Eurajoki, Koivuniemi (4.11.2023)

Tulokset     Cup-Tulokset

Osakilpailu 5 – Rauma, Monna (10.11.2023)

Tulokset     Väliajat      Cup-Tulokset

Osakilpailu 6 – Pomarkku, Poosjärvi (17.11.2023)

Tulokset     Väliajat      Cup-Tulokset

Osakilpailu 7 – Kokemäki, Pitkäjärvi (24.11.2023)

Tulokset     Väliajat      Cup-Tulokset

 

WSC23

Cupin kokonaispisteet

Osakilpailu 1 – Kiukainen, Panelia (18.12.2022)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 2 – Kokemäki, Tulkkila (8.1.2023)

Cup-Tulokset     Tulokset      Väliajat    Reittianalyysi

Osakilpailu 3 – Kankaanpää, Liikuntakeskus (16.1.2023)

Cup-Tulokset     Tulokset      Väliajat    Reittianalyysi

Osakilpailu 4 – Eura, Kauttua (29.1.2023)

Cup-Tulokset     Tulokset      Väliajat    Reittianalyysi

Osakilpailu 5 – Rauma, Myllymäki (13.2.2023)

Cup-Tulokset     Tulokset      Väliajat    Reittianalyysi

Osakilpailu 6 – Pori, Kaupunginsairaala (12.3.2023)

Cup-Tulokset     Tulokset      Väliajat    Reittianalyysi

 

Q-cup 22

Osakilpailu 1 – Harjavalta, Museo (14.10.2022)

Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 2 – Rauma, Vasarainen (28.10.2022)

Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 3 – Pori, Viasvesi (4.11.2022)

Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 4 – Vampula, Porsaanharju (18.11.2022)

Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 5 – Harjavalta, Satalinna (25.11.2022)

Tulokset     Väliajat

 

WSC22

Cupin kokonaispisteet

Osakilpailu 1 – Kankaanpää, Tapala (5.12.2021)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 2 – Ulvila, Friitala (19.12.2021)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 3 – Kokemäki, Tulkkila (9.1.2022)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 4 – Huittinen, Huhkola (23.1.2022)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 5 – Harjavalta, Siltala (29.1.2022)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 6 – Eura, Ankkalampi (6.2.2022)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 7 – Eurajoki, Kaharinmäki (20.2.2022)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 8 – Pori, Kirjurinluoto (13.3.2022)

Cup-Tulokset     Tulokset ja väliajat     Reittianalyysi

 

Q-cup 21

Osakilpailu 1 – Harjavalta, Matinharju (15.10.2021)

Tulokset     Väliajat     Reittihärveli

Osakilpailu 2 – Kokemäki, Palojärvi (22.10.2021)

Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 3 – Rauma, Ooperi (29.10.2021)

Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 4 – Pori, Ooperi (12.11.2021)

Tulokset ja väliajat    Reittiseuranta

Osakilpailu 5 – Eura, Kajajärvi (19.11.2021)

Tulokset     Väliajat

 

WSC21

Cupin kokonaispisteet

Osakilpailu 1 – Ulvila, Leineperi (27.12.2020)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 2 – Kankaanpää (10.1.2021)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 3 – Kokemäki (24.1.2021)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

 

Q-cup 20

Osakilpailu 1 – Eurajoki, Koivuniemi (8.10.2020)

Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 2 – Eurajoki, Veikkojen maja (15.10.2020)

Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 3 – Kokemäki, Riste (30.10.2020)

Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 4 – Rauma, Pyytjärvi (5.11.2020)

Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 5 – Ulvila, FK-rata (12.11.2020)

Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 6 – Eura, Lavajärvi (20.11.2020)

Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 7 – Pori, Yyteri (27.11.2020)

Tulokset

 

WSC19

Cupin kokonaispisteet

Osakilpailu 1 – Ulvila (UlvUra) (15.12.2019)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 2 – Ulvila (SuosmSa) (29.12.2019)

 

Osakilpailu 3 – Pori (12.1.2020)

Cup-Tulokset     Tulokset

Osakilpailu 4 – Kankaanpää (19.1.2020)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 5 – Rauma (26.1.2020)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 6 – Kokemäki (9.2.2020)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi  Lisätreeni: Tulokset  R1  R2  R3  R4  R5  R6

Osakilpailu 7 – Laitila (1.3.2020)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat    Reittianalyysi

Osakilpailu 8 – Köyliö (15.3.2020)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Tulokset-2

 

Q-cup 19

Osakilpailu 1 – Eura (1.11.2019)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 2 – Rauma (15.11.2019)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 3 – Kokemäki (22.11.2019)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 4 – Pori (29.11.2019)
Tulokset     Väliajat

 

WSC18

Cupin kokonaispisteet

Osakilpailu 1 – Ulvila (30.12.2018)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 2 – Pori (13.1.2019)

Cup-Tulokset     Tulokset ja väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 3 – Huittinen (27.1.2019)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 4 – Kokemäki (10.2.2019)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 5 – Rauma (3.3.2019)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 6 – Pomarkku (17.3.2019)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 7 – Panelia (31.3.2019)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat

 

Q-cup 18

Osakilpailu 1 – Rauma (2.11.2018)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 2 – Nakkila (16.11.2018)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 3 – Kokemäki (23.11.2018)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 4 – Pori (30.11.2018)
Tulokset

 

WSC17

Cupin kokonaispisteet

Osakilpailu 1 – Eura (17.12.2017)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 2 – Eurajoki (31.12.2017)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 3 – Pori (14.1.2018)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 4 – Kiukainen (28.1.2018)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 5 – Ulvila (4.2.2018)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 6 – Rauma (4.3.2018)

Cup-Tulokset      Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 7 – Kokemäki (18.3.2018)

Cup-Tulokset      Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

 

Q-cup 17

Osakilpailu 1 – Eura (3.11.2017)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 2 – Pori (17.11.2017)
Tulokset

Osakilpailu 3 – Rauma (24.11.2017)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 4 – Nakkila (1.12.2017)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 5 – Luvia (8.12.2017)
Tulokset     Väliajat

 

WSC16

Cupin kokonaispisteet

Osakilpailu 1 – Pori (13.12.2015)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 2 – Ulvila (20.12.2015)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 3 – Sastamala (3.1.2016)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 4 – Eura (17.1.2016)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 5 – Rauma (31.1.2016)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 6 – Ystävänpäiväspesiaali (14.2.2016)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 7 – Harjavalta (5.3.2016)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 8 – Kiukainen (6.3.2016)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat

 

Q-cup 15

Osakilpailu 1 – Eurajoki (22.10.2015)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 2 – Ulvila (30.10.2015)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 3 – Kiukainen (6.11.2015)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 4 – Rauma (13.11.2015)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 5 – Eura (20.11.2015)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 6 – Pori (27.11.2015)
Tulokset     Väliajat

 

WSC15

Cupin kokonaispisteet

Osakilpailu 1 – Harjavalta, Honkala (9.11.2014)

Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 2 – Ulvila, Friitala (30.11.2014)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 3 – Kiukainen, Panelia (14.12.2014)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 4 – Rauma, Myllymäki (28.12.2014)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 5 – Pori, Väinölä (11.1.2015)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 6 – Pomarkku, Keskusta (25.1.2015)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 7 – Eura, Keskusta (15.2.2015)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 8 – Huittinen, Huhkolinna (1.3.2015)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 9 – Lappi, Keskusta (15.3.2015)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

 

Q-cup 14

Cupin kokonaispisteet

Osakilpailu 1 – Rauma (31.10.2014)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 2 – Harjavalta (14.11.2014)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 3 – Ulvila (28.11.2014)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 4 – Pori (4.12.2014)
Tulokset     Väliajat

 

WSC14

Cupin kokonaispisteet

Osakilpailu 1 – Ulvila, Vanhakylä (22.12.2013)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 2 – Kiukainen, Eurakoski (5.1.2014)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 3 – Luvia, Keskusta (19.1.2014)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 4 – Säkylä, Lehmuu (26.1.2014)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 5 – Pori, Riihiketo (2.2.2014)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 6 – Huittinen, Lauttakylä (16.2.2014)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 7 – Harjavalta, Torttila (2.3.2014)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 8 – Eurajoki, Keskusta (16.3.2014)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 9 – Rauma, Äijänsuo (30.3.2014)
Cup-Tulokset     Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

 

WSC13

Osakilpailu 1 – Harjavalta, Koulukeskus (09.12.2012)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 2 – Pori, Mäntyluoto/Kallo (30.12.2012) 
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 3 – Kiukainen, Eurakoski (13.01.2013)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 4 – Harjavalta, Kaleva (27.01.2013)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 5 – Rauma, Kourujärvi (10.02.2013)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 6 – Eurajoki, Koulukeskus (17.02.2013)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 7 – Ulvila, Vanhakylä (24.02.2013)
Tulokset     Väliajat     Reittianalyysi

Osakilpailu 8 – Harjavalta, Liikekeskus (10.03.2013)
Tulokset     Väliajat

Osakilpailu 9 – Pori, Eteläranta (24.03.2013)
Tulokset     Väliajat