Kalenteri
<< joulukuu 2017 >>
mtktpls
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  • Ei tapahtumia
 
Tiedottaja
nurminevv (ät) gmail.com

Hallitus 2017

Puheenjohtaja ja Ympäristöyhteyshenkilö
Kauko Hakala Salattimentie 90
27710 Köyliö
0400 834 085 kaukojo.hakala@gmail.com
Varapuheenjohtaja ja Koulutusohjaaja
Raimo Hannukainen Rannankatu 10
38840 Niinisalo
044 5787 693 raimo.hannukainen@dnainternet.net
Sihteeri ja Kilpailu- ja karttaohjaaja
Seppo Sipilä Liinaharjantie 46
28610 Pori
050 3560 555 seppo.sipila@dnainternet.net
Talousohjaaja
Kalle Lempainen Suomisentie 2
29250 Nakkila
0400 590 428 kalle.lempainen@dnainternet.net
Nuoriso-ohjaaja
Jari Holmberg Hiekkatie 16
28400 Ulvila
040 1677 505 jari.holmberg@luukku.com
Tiedotusohjaaja
Ville-Veikko Nurminen Naurispolku 1
28450 Ulvila
050 3387 152 nurminevv-gmail.com
Harrastesuunnistusohjaaja
Kimmo Mieskoski Alhonkulmantie 72
27400 Kiukainen
045 6766 891 kimmo.mieskoski@gmail.com
Hiihto- ja pyöräsuunnistusohjaaja
Pekka Niemensivu Martantie 3
29630 Pomarkku
040 5507 161 pekka.niemensivu@baltictradelaw.fi
Tarkkuussuunnistusohjaaja
Ari Uotila Rausentie 205
32800 Kokemäki
040 5244 909 ari.uotila@headpower.fi
Jäsen
Päivi Reiman Notkotie 11
27500 Kauttua
050 3856 547 paivi.reiman@outlook.com
Jäsen
Kai Yli-Sipilä Lauttakylänkatu 2 as 1
32700 Huittinen
0400 320 125 kai.yli-sipila(at)dnainternet.net